İADE VE DÖVİZLER

 İADE VE DEĞİŞİMLERİ 

Dünya çapında  iade ve değişim sunuyoruz ve mükemmel uyumunuzu bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir şey doğru değilse, iade işlemini başlatmak için siparişinizi aldıktan sonraki 14 gün içinde [email protected] adresine e-posta gönderin. Tüm PTT paketlerinde ön ödemeli bir nakliye etiketi ve iade formu bulunur. TÜRKİYE dışından bir iade talep ediyorsanız, size e-posta yoluyla ön ödemeli bir etiket vereceğiz.

Not: İade ve değişim sadece giyilmemiş ve yıkanmamış mallar için geçerlidir. Son 14 gün içinde alınan ürünler otomatik olarak VORNİŞANTAŞI hediye kartı şeklinde mağaza kredisi alacaktır.

 

İade ve değişim ücretsiz mi?

İade etmek istediğiniz ürünleri,  fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. İade kargo ücreti gönderici (müşterilerimize) aittir.

 Bir iade veya değişim ne kadar sürer?

Borsalar, stokta istediğiniz boyut ve renge sahip olduğumuz sürece derhal işlenir. Aksi takdirde, kalifiye konsiyerj ekibimiz sevebileceğiniz başka bir ürün bulmanıza yardımcı olabilir. İadelerin işlenmesi 2-3 hafta sürebilir.

İade veya değişim sürecinizi hızlandırmak için lütfen sipariş #, iade veya değişim yapmak istediğiniz öğe ve öğenin neden tam olarak uygun olmadığına ilişkin geri bildirim ile mümkün olan en kısa sürede bize e-posta gönderin. Tüm müşteri geri bildirimlerine değer veriyoruz.

 HASAR

Aldığınız bir öğenin hasarlı veya kusurlu olabileceğinden endişe ediyorsanız, lütfen sipariş numaranız ve sorunun kısa bir açıklaması ile [email protected] adresine e-posta gönderin. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen fotoğrafları da ekleyin.

 

SON SATIŞ

Tüm satış öğeleri Nihai SATıŞ. Herhangi bir satış öğesinin iadelerini, borsalarını veya mağaza kredilerini işleyemiyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR